лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

SSL сертифікати для захисту сайтів, які належать банкам

Для захисту одного сайту

затраты в сутки: 80.59 грн.

DigiCert-VIP
Secure Site EV

1 рік - 29415 грн.
затраты в сутки: 65.89 грн.

DigiCert
Basic SSL EV

1 рік - 24050 грн.

Для захисту декількох сайтів

Компанія VeriSign належить Symantec. Symantec - світовий лідер в області рішень безпеки, зберігання даних і системного управління, які дозволяють підприємствам та індивідуальним користувачам захищати і організовувати свою інформацію. Штаб-квартира Symantec розташована в Купертіно, штат Каліфорнія, США.

Symantec має відділення більш ніж в 40 країнах, її центри досліджень і розробок розташовані по всьому світу. Symantec має безліч центрів безпеки і лабораторій реагування у всьому світі, які цілодобово надають відомості з інформаційної безпеки. Основне виробництво Symantec знаходиться в Дубліні, Ірландія У Symantec більше 2 тис. фахівців з технічної підтримки, які працюють в 29 центрах по всьому світу, забезпечуючи підтримку на 10 мовах У портфелі патентів Symantec понад 400 патентів, що відносяться до вирішення проблем безпеки, системного управління та зберігання даних для споживачів, малих підприємств і корпорацій

Як забезпечити безпеку сайту?

Поєднання SSL шифрування, оцінки вразливості і сканування на наявність шкідливого програмного забезпечення на вашому сайті допоможе вам забезпечити безпеку для відвідувачів сайту як в HTTPS так і в HTTP зоні і збереже вашу ділову репутацію.