лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Email S'MIME сертифікати для підпису листів

Електронна пошта еквівалентна відправці листівки, в разі листівки кожен, хто бере участь в ланцюжку доставки, може перехопити і прочитати вміст. З огляду на, що очевидно, що ніколи не слід відправляти листівку з конфіденційною інформацією у відкритому вигляді, чому ж електронна пошта повинна відрізнятися? І тепер більшість корпоративних поштових систем були перенесені в хмари і безпосередньо використовують поштові сервіси провайдерів хмарних послуг. Щоб гарантувати, що вміст електронної пошти в хмарі не використовується незаконно і не є сумісним, це невідкладна проблема, яку необхідно вирішити.

Сертифікати S / MIME підтримуються багатьма поштовими програмами і виконують 2 функції:

  1. Електронний цифровий підпис засвідчує особу відправника
  2. Шифрування вмісту листа - обидві сторони повинні використовувати сертифікати S / MIME і знати відкриті ключі один одного.

Наш поштовий сервер вже зашифрований. Хіба цього не досить?

Шифрування ваших поштових серверів за допомогою цифрових SSL сертифікатів - мудрий крок. SSL сертифікати запобігають проникненню сторонніх між вашим клієнтом електронної пошти і вашим поштовим сервером і перехоплення конфіденційних даних в момент відправити або отримання. Однак SSL сертфіікати не захищають самі електронні листи. Так що, звичайно, ваші електронні листи добре захищені при транспортуванні на ваш сервер, але електронні листи на сервері або в дорозі десь ще можуть бути захоплені. Шифрування електронних листів, наприклад, з використанням S / MIME, робить недоступним вміст листа.

Лого підрозділи адграфікс з випуску сертифікатів безпекиБільше інформації про сертифікати для підпису документів на спеціалізованому сайті https://smime.com.ua