лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Всі SSL сертифікати DigiCert без передоплати

Всі SSL сертифікати DigiCert Thawte DigiCert GeoTrust
БЕЗ ПРЕДОПЛАТИ !

Сертифікати, як правило, використовуються для обміну зашифрованими даними в мережах. Криптосистема з відкритим ключем вирішує проблему обміну секретними ключами між учасниками безпечного обміну. У централізованій інфраструктурі в ролі гаранта виступає центр, що засвідчує.

Ви не знаєте який сертифікат DigiCert Вам потрібен?

Консультації по вибору SSL сертифікатів! Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір сертифіката, відповідного вашим технічним вимогам і бюджету. Ви можете отримати консультацію за сертифікатами SSL звернувшись за тел. 044 3834054, 067 2576220, написавши заявку по скайпу webtrust.ua, через форму зворотного зв'язку або надіславши запит Зворотний дзвінок

У Чернівцях функціонує 54 навчальні шкільні заклади, а саме: 31 загальноосвітня школа І-III ступенів; 7 спеціалізованих шкіл; 3 ліцеї та 7 гімназій; школа-інтернат; Центр освіти молоді; 2 приватні школи: «Надія» і «Гармонія». Вищу освіту в Чернівцях можна отримати в 7 навчальних закладах, серед яких 3 - державних, 2 - приватних, 1 - окрема структура іншого вищого навчального закладу, Достовірну інформацію про всі освітні заклади Чернівців можна знайти на сайтах міста, що надійно захищені SSL сертифіками.